Bildegalleri

Velkommen til Eikeliveien 35 - en meget velholdt og flott eiendom beliggende med nydelige sol- og utsiktsforhold.

Ørje

Meget velholdt enebolig på vakker utsiktstomt - dobbel garasje, romslig stue og kjøkken fra Syversen Snekkeri.

Prisantydning4 195 000 kr
Totalpris
4 300 415 kr
Omkostninger
105 415 kr
Kommunale avg.
21 341 kr per år
Formuesverdi
648 880 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
3
Internt bruksareal
223 m² (BRA-i)
Bruksareal
223 m²
Balkong/Terrasse
55 m² (TBA)
Byggeår
1977
Tomteareal
1 412 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Ingen gjenboere
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Rolig
Bademulighet

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Om boligen

Meget velholdt enebolig på solrik utsiktstomt i Lihammeren, kun 3 km fra Ørje sentrum. Boligen har romslig stue og et innbydende kjøkken fra Syversen Snekkeri, samt en meget velholdt hageanlegg med terrasse/veranda på hele 55 m² - delvis overbygget og med både skiferdekke og elegant glass/aluminiumsrekkverk.

Huset har praktisk planløsning med underetasje og hovedetasje, dobbel garasje og to bad.

Nydelig utsikt til Øymarksjøen, foranliggende jorder og beiteområder samt fjella-områdene i bakgrunn.
Eiendommen ligger nær fantastiske turområder og fin badeplass.
Adkomstveien er bommet og lite biltrafikk forbi dette huset.

Et velholdt og trivelig hjem i naturskjønne omgivelser - perfekt for deg som ønsker følelsen av både hjem og hytte i samme eiendom.
Velkommen på visning- husk påmelding!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode438838257
Sist endret08. des. 2025 05:01
Referanse21-25-0083

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.