Bildegalleri

Velkommen til Edvard Griegs allé 23 - presentert av eiendomsmegler Silje Knutsen v/DNB Eiendom.

Solgt
Torshov

Lys og trivelig 2-roms med attraktiv beliggenhet ved Torshovparken. Peis. Separat kjøkken. Hyggelig balkong m/​ morgensol

Prisantydning4 800 000 kr
Totalpris
5 177 004 kr
Omkostninger
127 310 kr
Fellesgjeld
249 694 kr
Felleskost/mnd.
5 038 kr
Fellesformue
11 950 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
1
Internt bruksareal
59 m² (BRA-i)
Bruksareal
72 m²
Eksternt bruksareal
13 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
1 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1932
Energimerking
F - Oransje
Rom
2
Tomteareal
6 992 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bredbåndstilknytning
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt

Om boligen

Lys og trivelig 2-roms selveierleilighet med attraktiv beliggenhet i en hyggelig bygård rett ved idylliske Torshovparken. Leiligheten er gjennomgående med mye lys, og ligger fint til i byggets 2. etasje. Fin planløsning som inneholder entré, stue med peis, kjøkken, bad og soverom som vender ut mot bakgård. Fra soverommet er det utgang til en hyggelig balkong med morgensol. Det medfølger tre boder, én på loftet og to i kjelleren, som gir god lagringsplass.

Sameiet ligger i et grønt og rolig område med enkel tilgang til både sentrum og marka. Området byr på gode kollektivmuligheter, et rikt kulturliv, og nærhet til butikker, skoler og barnehager. Med Joker matbutikk i samme bygg og kort avstand til Sandaker senter, har du alt du trenger rett i nærheten.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode437972586
Sist endret05. feb. 2026 07:22
Referanse403250248

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.