


Flott 4-roms over 2 plan med serdeles god standard fra 2023. Her er ingenting overlatt til tilfeldighetene.
Vi har for salg en påkostet og meget gjennomført 4-roms i attraktive Casinetto borettsalg.
Leiligheten har trappefri adkomst med rekkehusfølelse og går over 2 plan. Boligen ble totalt renovert i 2023 og holder en særdeles høy standard.
Fra stuen er det utgang til balkongen som vender direkte ut i Den Engelske Have og en vakker eikeskog med et eksotisk fugleliv. På forsiden har man en hyggelig uteplass mot gårdsrommet.
Både varmtvann, fyring, kabel-tv, internett og parkering er inkludert i felleskost.
Medfølgende i salget er egen p-plass med lader.
Leiligheten ligger barnevennlig, idyllisk og skjermet til, samtidig som det er kort avstand til alt. Bilfri skolevei til Skøyen skole og egen barnehage tilknyttet brl.
Dette er et sosialt og hyggelig borettslag hvor det er enkelt å trives!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgavePrinsessealléen 19F
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Pris per m² ligger 18 340 kr over snittet for leiligheter i Ullern.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Ullern siste året fordelt på pris per m² - totalt 719 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.












| FINN-kode | 429348368 |
|---|---|
| Sist endret | 21. jan. 2026 22:09 |
| Referanse | 19250393 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.