Bildegalleri

Eiendomsmegler 1 v/Ole-Marius Heggstad presenterer Nørvegata 14A - En flott oppusset 3-roms leilighet

Solgt

3-roms leilighet i et veldrevet borettslag nær bysentrum | Fin standard | Moderne | Balkong

Prisantydning2 750 000 kr
Totalpris
3 058 721 kr
Omkostninger
1 090 kr
Fellesgjeld
307 631 kr
Felleskost/mnd.
5 517 kr
Fellesformue
28 340 kr
Formuesverdi
543 330 kr
Verditakst
2 750 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
75 m² (BRA-i)
Bruksareal
75 m²
Balkong/Terrasse
7 m² (TBA)
Etasje
3
Byggeår
1961
Energimerking
G - Oransje
Rom
3
Tomteareal
8 402 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Sentralt
Moderne
Rolig

Om boligen

Eiendomsmegler 1 v/Ole-Marius Heggstad presenterer Nørvegata 14A - en tiltalende og pent oppusset andelsleilighet med balkong, sentrumsnær beliggenhet og utsikt.

Leiligheten ligger i øverste etasje og inneholder to soverom, stue, kjøkken, bad/vaskerom, gang og balkong med utgang i fra soverom. Leiligheten er oppusset i 2025 og fremstår i dag som meget tiltalende og moderne

Leiligheten har en populær sentrumsnær beliggenhet med kort vei til dagligvarebutikker og en rekke andre butikker i Ålesund sentrum. Det er også et godt kollektivtilbud i området og korte avstander til skoler, barnehage, NTNU, Color Line Stadion og til flotte tur og rekreasjonsområder som blant annet Volsdalsberg og byfjellet Aksla.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode428580017
Sist endret20. feb. 2026 06:10
Referanse24250056

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.