Bildegalleri

Velkommen til Trollringen 22 C, en romslig og attraktiv leilighet med sørvendt balkong, parkering i garasje og etterspurt område!

Solgt
Workinnmarka

Flott 4(5)-roms i toppetasjen med garasjeplass, vestvendt balkong i svært attraktivt området. Heis i bygget!

Prisantydning5 990 000 kr
Totalpris
6 149 940 kr
Omkostninger
159 940 kr
Felleskost/mnd.
4 015 kr
Fellesformue
21 523 kr
Kommunale avg.
22 092 kr per år
Formuesverdi
1 357 232 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
114 m² (BRA-i)
Bruksareal
119 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
9 m² (TBA)
Etasje
3
Byggeår
1996
Rom
4
Tomteareal
4 317 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Flott 4 (5)- roms beliggende i toppetasjen på hjørnet av bygget med vestvendt balkong, nydelig utsikt og gode solforhold.

Boligen inneholder en luftig entré med god plass til yttertøy og varmekabler i gulv. Stor stue med flere soner og utgang til solrik vestvendt overbygd balkong. Romslig kjøkken med integrert kjøle -og fryseskap og rikelig med skap -og benkeplass. Totalrenovert bad fra 2012/2013 med fliser og gulvvarme og eget praktisk vaskerom. 3 gode soverom, (Det ene soverommet var tidligere var 2 soverom. Slik at om man har behov for soverom 4, kan dette omgjøres med relativt enkle grep.)

Godt med lagringsplass i innebod og sportsbod i kjeller. Fast garasjeplass med EL-bil lader i kjeller.

Området er meget attraktivt, sentralt og barnevennlig!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode420293416
Sist endret09. aug. 2025 10:34
ReferanseGAR51.25177

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.