Bildegalleri

Langmoheia/ Mo i Rana. Koselig 3-roms andelsleilighet i 2. etasje i et veldrevet borettslag- innglasset balkong.

Solgt

Koselig 3-roms andelsleilighet i 2. etasje i et veldrevet borettslag- innglasset balkong.

Prisantydning2 150 000 kr
Totalpris
2 353 481 kr
Omkostninger
8 450 kr
Fellesgjeld
195 031 kr
Felleskost/mnd.
6 974 kr
Fellesformue
32 314 kr
Formuesverdi
631 438 kr
Verditakst
2 150 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
68 m² (BRA-i)
Bruksareal
83 m²
Eksternt bruksareal
8 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
7 m² (BRA-b)
Etasje
2
Byggeår
1954
Energimerking
G - Oransje
Rom
3
Tomteareal
1 181 m²

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Hage
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Sentralt
Turterreng

Om boligen

Velkommen til ei koselig leilighet som er en del av et veldrevent og trivelig borettslag. Her venter ei fin 3- roms leilighet beliggende i 2. etasje. Leiligheten er fordelt på entre, stue, kjøkken, 2 soverom, bad og innglasset balkong.

Følger med romslig bod i kjeller og en loftsbod som gir gode muligheter for oppbevaring.

Borettslaget har ansatt vaktmester, egen velforening, eget forsamlingslokale og leier inn firma for vasking av fellesareal. Borettslaget har oppgradert det elektriske anlegget i fellesareal og har innført måleravlesning, noe som skal gi lavere strømregning for den enkelte beboer. Borettslaget har også fått montert porttelefoner til alle leilighetene.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode414313529
Sist endret30. sep. 2025 08:40
Referanse6f13d423-d61d-41c8-82e9-dd6c05b4ef7a

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.