Bildegalleri

Eiendomsmegler 1 v/Margareth Jensen har gleden av å presentere Magnus Olsens gate 11 for salg.

Solgt
Madla

Enebolig med ettertraktet beliggenhet på Madlamark. Parkering i garasje.

Prisantydning5 190 000 kr
Totalpris
5 320 840 kr
Omkostninger
130 840 kr
Kommunale avg.
17 388 kr per år
Formuesverdi
1 302 784 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
1
Internt bruksareal
171 m² (BRA-i)
Bruksareal
195 m²
Eksternt bruksareal
24 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
70 m² (TBA)
Byggeår
1970
Energimerking
E - Oransje
Rom
5
Tomteareal
333 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Hage
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Turterreng

Om boligen

En flott eiendom med ettertraktet beliggenhet på Madlamark. Boligen har behov for vedlikehold og oppgraderinger/modernisering etter eget ønske.
I stuen har man god takhøyde og utgang til terrasse og hage med gode solforhold. Det er både peis og varmepumpe som oppvarmingskilde. Kjøkkenet ligger praktisk sentrert ved stuene. Selger har omgjort 2 av opprinnelige soverom i boligen til stue. Dette kan lett tilbakeføres ved behov. Det er ett romslig soverom, entre og bad i denne etasjen.
Underetasjen består av en rommelig kjellerstue, eldre kjøkken, bad, soverom (disse ikke godkjent som rom for varig opphold) samt gode lagringsmuligheter i 3. boder. Det er egen inngang fra etasjen.
Skjermet terrasse med morgen- og formiddagssol på baksiden. Parkering i garasje samt i gårdsrom.
Velkommen!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode413011417
Sist endret28. juni 2025 11:54
Referanse2210250074

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.