


Velkommen til Sinsen Panorama og Trondheimsveien 197 C!
Velkommen til en lys og innbydende 2-roms hjørneleilighet!
Leiligheten ligger fint til i byggets 3 etasje med heisadkomst. Her har du store takhøye vinduer/fransk balkong som slipper inn godt med lys og du har fantastisk vidstrakt utsikt.
Sinsen Panorama har en fantastisk beliggenhet og felles takterrasse med panoramautsikt over Oslo. Bygget er opprinnelig en silo, men ombygget til boligformål i 2003, og har følgelig moderne standard.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveTrondheimsveien 197 C
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Pris per m² ligger 18 375 kr under snittet for leiligheter i Helsfyr - Sinsen.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Helsfyr - Sinsen siste året fordelt på pris per m² - totalt 1 698 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.












Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.