Bildegalleri

Løsmarka 38

Inaktiv

Lø - Enebolig med garasje - Solrikt beliggenhet

Prisantydning2 480 000 kr
Totalpris
2 543 350 kr
Omkostninger
63 350 kr
Kommunale avg.
32 871 kr per år
Formuesverdi
869 137 kr
Verditakst
2 480 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
161 m² (BRA-i)
Bruksareal
194 m²
Eksternt bruksareal
33 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
45 m² (TBA)
Byggeår
1983
Tomteareal
396 m² (festet)
Festeår
2069
Festeavgift
1 735 kr

Les mer om bruksareal her

Visning

Vi har påmelding til våre visninger. Meld deg på via linken visningspåmelding for å avtale tidspunkt. Vi anbefaler at salgsoppgaven lastes ned digitalt før visning. Er det ingen påmeldte innen kl. 12:00 på visningsdag vil ikke visning bli gjennomført.
Visningspåmelding

Om boligen

Enebolig beliggende i etablert boligområde på en høyde ved Steinkjer sentrum med gode solforhold.
Barnehage like ved.

Eiendommen har skrånet festet tomt med skrånet avkjørsel til område foran garasje, ellers plenarealer og belegningsstein som gangareal til inngang.

Tiltak etter byggeår:
2000: Det opplyses være skiftet deler av utvendige vannrør. Skiftet innmat i sikringsskap.
2015: Skiftet bereder
2024: Ny garasjeport.

Eiendommen er med noe oppussingsbehov.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode408631952
Sist endret11. juni 2025 12:24
Referanse15240105

Rapporter annonse