Bildegalleri

Velkommen til Evjegata 4, presentert av Magnar Nilssen i Eiendomsmegler Vest

Solgt
SENTRUM

Enebolig i sentrum, med stor tomt, like ved skole, barnehage og alle sentrumsfunksjoner. Oppussingsobjekt.

Prisantydning3 250 000 kr
Totalpris
3 349 840 kr
Omkostninger
99 840 kr
Kommunale avg.
29 649 kr per år
Formuesverdi
848 325 kr
Verditakst
3 500 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
279 m² (BRA-i)
Bruksareal
281 m²
Eksternt bruksareal
2 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
6 m² (TBA)
Byggeår
1939
Energimerking
G - Gul
Tomteareal
924 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Sentralt

Om boligen

Velkommen til Evjegata 4, presentert av Magnar Nilssen i Eiendomsmegler Norge.
Velkommen til en enebolig i Florø sentrum, i svært kort gangavstand til bl.a. barnehage, barneskole og til alle sentrumsfunksjoner.
Boligen er bygget i 1939 og eier har ivaretatt den opprinnelige byggestilen ved f. eks. skifting av et vindu. Boligen inneholder bl.a. stue, spisestue, kjøkken og soverom i både 1. og 2. etg. I u-etg. er det vaskekjeller, bad og boder. Videre er det lagringsplass på loft, med fast trapp til loftet.
Store deler av bygningen har standard fra byggeåret. Kjøper må således påregne omfattende oppgradering og modernisering av eiendommen.
Velkommen til visning i Evjegata 4. Husk påmelding til visning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode406880850
Sist endret25. aug. 2025 11:03
Referanse40250020

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.