Bildegalleri

Prestekragevegen 13 presenteres for salg!

Solgt
Gullholmstranda

VISNING AVLYST! Flott enebolig beliggende i et barnevennlig og attraktivt boområde. Nærme barnehage og barneskole.

Prisantydning3 050 000 kr
Totalpris
3 133 590 kr
Omkostninger
83 590 kr
Kommunale avg.
25 100 kr per år
Formuesverdi
829 709 kr
Verditakst
3 050 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
117 m² (BRA-i)
Bruksareal
124 m²
Eksternt bruksareal
7 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
63 m² (TBA)
Byggeår
1992
Energimerking
D - Gul
Rom
3
Tomteareal
424 m² (eiet)

Om boligen

Prestekragevegen 13 presenteres for salg!

Enebolig fra 1992 beliggende i boligområde i Gullvika i Namsos med ca. 2,5 km. til Namsos sentrum. Boligen er fordelt over et og et halvt plan med stue, kjøkken, baderom, vaskerom og soverom i 1. etasje. 2. etasje Inneholder loftstue, 1 soverom, 2 rom som er innredet som soverom og toalettrom. Boligen har oppvarming med strøm, luft/luft varmepumpe og vedovn. Det er varmekabler i gulv i vindfang og på stue.
Bad og vaskerom ble overflateoppusset i 2007 og kjøkkeninnredning er fra 2010.

Høydepunkter:
  • Velholdt enebolig med god planløsning
  • Gulvvarme på stue, vindfang og baderom
  • Attraktivt og barnevennlig boområde
  • Kort veg til barnehage og barneskole
  • Takoverbygdd terrasse
  • Flott og delvis skjermet hage
  • God lagringskapasitet i tilhørende boder

Velkommen til en hyggelig visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode406343935
Sist endret08. apr. 2026 06:22
Referanse53250082

Rapporter annonse