Bildegalleri

Jørn Amlie v/Aktiv eiendomsmegling har gleden av å presentere Langesundsveien 110!

Solgt

Sjelden mulighet! Enebolig med særdeles flott beliggenhet ved sjøen | Panorama sjøutsikt | Dyptvannsbrygge | Solrikt!

Prisantydning8 800 000 kr
Totalpris
9 021 350 kr
Omkostninger
221 350 kr
Kommunale avg.
27 965 kr per år
Formuesverdi
917 045 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
125 m² (BRA-i)
Bruksareal
134 m²
Eksternt bruksareal
9 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
48 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1990
Energimerking
E - Rød
Rom
4
Tomteareal
494 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Båtplass
Hage
Kjæledyr tillatt
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Strandlinje
Turterreng

Om boligen

Særdeles pent beliggende enebolig i sjøkanten på Ekstrand med dyptvannsbrygge, nydelige terrasser og flotte solforhold. innredet sjøbod på brygga.
Her er sjøen nærmeste nabo, med uhindret panoramautsikt utover Eidanger- og Langesundsfjorden - En meget sjelden mulighet! Flotte uteområder med sjøen kun få meter fra terrassen og sjøutsikt fra de fleste oppholdsrom.
Boligen har en meget attraktiv beliggenhet i et barnevennlig og rolig boligområde, med gangavstand til skole og barnehage, samt umiddelbar nærhet til "alt" man trenger av servicefunksjoner.
Må sees!

1. Etg.:
Entré, trappehall, stue/spisestue m/utgang til det flotte uteområdet, kjøkken, soverom med sjøutsikt, bad og vaskerom.
2. Etg.:
Loftstue, 2 soverom og bad.
Sjøbod

Velkommen til en hyggelig visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode404611174
Sist endret23. mai 2025 11:54
Referanse1304250013

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.