Bildegalleri

Velkommen til Kurudvegen 17!

Solgt
Lia

Lys og pen enebolig med nydelig utsikt og sentral beliggenhet * Dobbel garasje * Lekkert kjøkken

Prisantydning3 250 000 kr
Totalpris
3 332 600 kr
Omkostninger
82 600 kr
Kommunale avg.
16 216 kr per år
Formuesverdi
625 155 kr
Verditakst
3 250 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
159 m² (BRA-i)
Bruksareal
202 m²
Eksternt bruksareal
33 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
10 m² (BRA-b)
Balkong/Terrasse
20 m² (TBA)
Byggeår
1955
Energimerking
F - Gul
Tomteareal
1 466 m² (eiet)

Om boligen

Velkommen til Kurudvegen 17!

Boligen er mye påkostet i senere år, og fremstår som lys, koselig og velholdt. Her får du bla. 3 gode soverom, to-delt stue med vedovn og varmepumpe, stilrent og moderne kjøkken, pent flislagt bad, vaskerom, wc og flere boder. Fra kjøkkenet er det adkomst til vinterhage og terrasse med nydelig utsikt mot byen og festningen. Bilen kan du parkere i den doble garasjen fra 2017.

Eiendommen ligger i Lia i Kongsvinger. Her bor man i et rolig og barnevennlig område, samtidig som man har kort vei til det meste man trenger i hverdagen. Det er kun 5 min å gå til sentrum, og det er kort avstand til barneskole og barnehager. Nærhet til flotte turterreng både sommer og vinter, her kan nevnes milevis med turløyper fra både Bjønnmyra og Bæreia.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode404336202
Sist endret31. juli 2025 12:59
Referanse1202250030

Rapporter annonse