Bildegalleri

Velkommen til Jan Baalsruds plass 4!
Lekker og attraktiv 2-roms selveier | Garasjeplass | Kjøkken fra 2024 | Vestvendt balkong | Sentralt og pendlervennlig
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 1
- Internt bruksareal
- 45 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 50 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 7 m² (TBA)
- Etasje
- 4
- Byggeår
- 2008
- Energimerking
- C - Mørkegrønn
- Rom
- 2
- Tomteareal
- 7 642 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Om boligen
Velkommen til Jan Baalsruds plass 4! Dette er en lekker og attraktiv 2-roms selveier. Leiligheten byr på en praktisk planløsning, stilrent design og en balkong på ca. 7 kvm. Balkongen har god plass til utemøbler, så her kan dagene nytes i solen med god mat, venner og familie. Her bor man i et sentralt og attraktivt område, med gangavstand til alt man trenger i hverdagen.
Leiligheten har en åpen stue-/kjøkkenløsning, store vindusflater og pene fargevalg. Kjøkkenet ble pusset opp i 2024 og byr på integrerte hvitevarer. Videre har leiligheten et lekkert bad som ble kosmetisk oppusset i 2024 og et romslig soverom innredet med et garderobeskap. Det er lagringsplass i innvendig bod og disponibel bod i kjeller på ca. 5 kvm. Det medfølger en garasjeplass i felles garasjeanlegg.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Kvadrat
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 403870569 |
|---|---|
| Sist endret | 02. mai 2025 11:35 |
| Referanse | 120250044 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























