Bildegalleri

Del av stue. Lys, lettstelt og romslig

Solgt
BODØ / Einmoveien 25

Bo enkelt, trygt og komfortabelt tilrettelagt 2-roms med heis og solrik balkong for livsnytere 50+

Prisantydning2 250 000 kr
Totalpris
3 390 868 kr
Omkostninger
9 290 kr
Fellesgjeld
1 131 578 kr
Felleskost/mnd.
5 800 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
60 m² (BRA-i)
Bruksareal
75 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
10 m² (BRA-b)
Etasje
2
Byggeår
2000
Tomteareal
3 354 m² (eiet)

Parkett

Drømmeleiligheten for deg 50+! Heis, ny innglasset balkong og sosialt fellesskap – bare å flytte rett inn

Er du klar for en enklere og mer bekymringsfri hverdag? Da bør du se nærmere på denne lyse og lettstelte 2-roms leiligheten i populære Rønvik. Perfekt plassert i 2. etasje med heis – og helt ny innglasset balkong med motoriserte sol- og vindmarkiser. Her kan du nyte morgenkaffen og fantastiske solnedganger – lunt og komfortabelt, året rundt!

Dette er boligen for deg som vil ha trygghet, komfort og livskvalitet – nå og for fremtiden.

🟢 Her bor du midt i hjertet av Rønvik:
• Kort vei til butikk, frisør, restaurant og bussholdeplass
• Flotte turområder like utenfor døren
• Gangavstand til Wood Hotell – perfekt for en kaffe eller middag
• Veldrevet borettslag med sosialt og inkluderende naboskap
• Kaffetreff, felleslokaler og trimrom – her er det lett å bli kjent
• Gjesterom tilgjengelig for overnattingsbesøk

🏡 Leiligheten har alt du trenger:
• Romslig entré med ny skyvedørsgarderobe
• Bad med varmekabler, dusjhjørne og vaskemaskin/tørketrommel
• Stort soverom
• Lys stue med utgang til ny innglasset balkong
• Kjøkken med oppvaskmaskin, kjøleskap og komfyr
• Praktisk bod i leiligheten + utebod
• Tilrettelagt for redusert mobilitet

🚪 Bygget:
• Oppført i 2000 – nylig oppgraderte fasader
• Koselig inngangsparti med sittegrupper
• Heis og trinnfri adkomst
• Porttelefon og parkering rett utenfor

? Her får du mye mer enn bare en leilighet – du får trygghet, trivsel og fellesskap. Dette er stedet hvor du kan senke skuldrene, nyte dagene og bo godt i mange år fremover.

📞 Kontakt meg i dag på 958 01 510 for privatvisning – denne bør du ikke gå glipp av!

Velkommen hjem – kanskje er dette akkurat den nye starten du har ventet på!

Mvh
Anne-Sofie Fongen

Annet

Det er ingen forkjøpsrett på boligen. Dyrehold er tillat.

Omkostninger

2 250 000 kr (Prisantydning)
1 131 578 kr (Andel av fellesgjeld)
---
3 381 578 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
8 200 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))
545 kr (Tinglysing av pantedokument)
545 kr (Tinglysing av skjøte)

---

9 290 kr (Omkostninger totalt)

---

3 390 868 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

545 kr (Panterett med urådighet)
5 000 kr (Eierskiftegebyr)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode402931005
Sist endret15. aug. 2025 13:04

Rapporter annonse