Bildegalleri

Aktiv v/Sindre Tjønn presenterer Sam Eydes gate 222A

Solgt

Rjukan - Trivelig leilighet i 2. etasje med attraktiv beliggenhet på Tveito - 2 soverom - Stor vestvendt veranda

Prisantydning790 000 kr
Totalpris
1 225 601 kr
Omkostninger
1 350 kr
Fellesgjeld
434 251 kr
Felleskost/mnd.
6 200 kr
Fellesformue
8 212 kr
Formuesverdi
442 691 kr
Verditakst
800 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
63 m² (BRA-i)
Bruksareal
81 m²
Eksternt bruksareal
18 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
16 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1953
Rom
3
Tomteareal
711 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Lys og trivelig leilighet med attraktiv beliggenhet. Leiligheten ligger i 2. etasje og kan bl.a. skilte med 2 soverom og en stor vestvendt veranda med markise. Det er også verdt å merke seg at borettslaget har gjort utvendige oppgraderinger i senere år med bl.a. ny kledning, etterisolering og ny verandaer. Til leiligheten tilhører det 2 kjellerboder, 1 loftsbod og et innredet loftsrom/arbeidsrom.

Eiendommen har en flott beliggenhet i et veletablert og attraktivt boligområde på Tveito, ca. 2 km øst for Rjukan sentrum. Fra boligen har man nærhet til barnehage og skoler, samt gangavstand til sentrums fasiliteter. Den populære Tveitoparken ligger kun et steinkast unna, og like ved er det også bussholdeplass med daglige avganger.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode401965024
Sist endret20. juni 2025 09:34
Referanse1307250020

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.