Bildegalleri
Solgt
Sørådalen
Bolig/fritidsbolig
Prisantydning365 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 6
- Primærrom
- 113 m²
- Bruksareal
- 148 m²
- Byggeår
- 1946
- Tomteareal
- 1 085 m² (eiet)
Fasiliteter
Garasje/P-plass
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Turterreng
Beskrivelse
Rolig solrikt sted. Huset er i utgangspunktet sjarmerende med sjel, men må påregnes betydelig renovering. Det selges derfor som helhet som et renoveringsprosjekt. Detaljer og annen ønskelig informasjon kan fås ved kontakt.
Beliggenhet
Eiendommen ligger 300 fra Sør-Salten. Nøst er med på salget. på Eiendommen ligger ca 12 km fra Ottersøy, der det er butikk/post, skole, barnehage. Solrikt og nydelig naturomgivelser i omegn. Eiendommen selges som et restaureringsprosjekt.
Adkomst
Bil helt fram
Beskaffenhet
Flat tomt med litt skråning mot sør. Noen bærbusker. Hagen trenger "oppussing" . Stor parkeringsplass foran huset.
Vesentlige opplysninger
Det er tilstandsrapport av huset. Kan fåes ved kontakt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Ta kontakt med selger for komplett informasjon
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.