Bildegalleri

Privatmegleren ved Svein Liavaag har gleden av å presentere Buskerudveien 217G
Moderne og pen 3-roms fra 2011 - Flott beliggenhet ved Drammenselva - Stor uteplass - Solrik hagedel - Garasjeplass.
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 71 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 76 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 37 m² (TBA)
- Etasje
- 1
- Byggeår
- 2011
- Energimerking
- C - Mørkegrønn
- Tomteareal
- 3 267 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Om boligen
Buskerudveien 217 G er en moderne, pen og velholdt 3-roms leilighet fra 2011 med god planløsning, plassert i trappefri førsteetasje. Leiligheten har stor uteplass med egen hage i forkant, og uteområdene kan by på gode solforhold store deler av dagen. Det er også tilgang på en pen fellestomt ned mot elva, og det medfølger parkeringsplass i garasjeanlegg. Eiendommen har flott beliggenhet ved Drammenselva - i et attraktivt og sentralt boligområde.
Inne har leiligheten gjennomgående god standard på overflater og utstyr, og er holdt i et tidsmessig fargevalg. Det er tiltalende stue med store vinduer, i åpen løsning til Norema-kjøkken med integrerte hvitevarer. Videre er det pent bad med dusjhjørne, to fine soverom med garderobe på ett og også gode lagringsmuligheter - i inne- og disponibel bod.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Drammen
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 397879279 |
|---|---|
| Sist endret | 23. mars 2025 13:49 |
| Referanse | 83250082 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.









































