Bildegalleri

Velkommen til Gneisvegen 17 - Presentert av Øyvind Dypvik v/ Garanti Eiendomsmegling.

Solgt
Krokelvdalen

Flott 2-roms hjørneleilighet i toppetasje. Innglasset balkong, god utsikt og sentral beliggenhet!

Prisantydning2 250 000 kr
Totalpris
2 648 549 kr
Omkostninger
14 940 kr
Fellesgjeld
383 609 kr
Felleskost/mnd.
6 869 kr
Fellesformue
37 568 kr
Formuesverdi
748 863 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
54 m² (BRA-i)
Bruksareal
65 m²
Eksternt bruksareal
3 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
8 m² (BRA-b)
Etasje
2
Byggeår
1975
Rom
2
Tomteareal
42 510 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Kjæledyr tillatt
Ingen gjenboere
Rolig
Utsikt
Lademulighet

Om boligen

Velkommen til Gneisvegen 17.

Flott 2-roms leilighet, beliggende i det populære boligområdet Krokelvdalen. Boligen har en god planløsning bestående av en romslig stue, et flott kjøkken, bad, soverom og gang.

Fra stua er det utgang til en vestvendt innglasset balkong, med god utsikt over Tromsøysundet og Tromsøya, samt disponerer leiligheten egen sportsbod på 3 kvm i forbindelse med hovedinngangen.

Boligen har en svært god intern beliggenhet i toppetasjen, fremst i enden av rekka, uten bygg foran.

Veletablert og trivelig borettslag som er medlem av sikringsordning og har ryddig økonomi. Attraktivt boområde hvor det finnes butikk, barne- og ungdomsskole, barnehage, lysløype, alpinanlegg, gatekjøkken, frisør, kiosk mm. samt rikelig med rekreasjonsområder.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode395698931
Sist endret10. mars 2025 11:04
ReferanseGAR51.2551

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.