Bildegalleri

Velkommen til leilighet 142 - en flott 2 roms leilighet med trappefri adkomst
Flott og praktisk 2 roms leilighet med balkong. Beliggende i 1 etasje mot atrium - Søknadsfrist: 27.02.2025 (leil. 142)
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 1
- Internt bruksareal
- 56 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 56 m²
- Balkong/Terrasse
- 6 m² (TBA)
- Etasje
- 1
- Byggeår
- 2005
- Energimerking
- B - Rød
- Rom
- 2
- Tomteareal
- 2 340 m² (eiet)
Om boligen
Velkommen til Skiringsalgaten 1 B, leilighet 142 i Midtløkken II borettslag. Et fint sted å bo!
Leilighet 142 er en hyggelig og velholdt 2 roms. Trappefri adkomst til leiligheten, ellers heis til øvrige etasjer. Inneholder gang, bad/wc/vaskerom, lys stue med åpen kjøkkenløsning og soverom. Innvendiog bod med hyller og bod i kjeller. Utgang fra stuen til egen balkong vendt mot hyggelig atrium og gløtt til den hyggelige sprutparken.
Sentral beliggenhet i kort gangavstand til Tønsberg sentrum, sentrumsfunksjoner, buss- og jernbanestasjon. Busstopp like utenfor i Stenmalveien.
Bare personer som oppebærer alderspensjon (fra 67 år) og som har bodd 2 år i Tønsberg i løpet av de siste 10 år kan være andelseiere.
Søknadsfrist: 27.02.2025
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
OBOS eiendomsmeglere - Tønsberg
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 394346795 |
|---|---|
| Sist endret | 28. feb. 2025 08:53 |
| Referanse | 712250006 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
























