Bildegalleri

Velkommen til Opsahlåsveien 18.

Solgt

Mysen - Romslig og flott nyoppført bolig med bl.a. 2 bad, 4 soverom. Dobbel garasje. Lav dok.avgift.

Prisantydning5 330 000 kr
Totalpris
5 344 900 kr
Omkostninger
14 900 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
4
Bruksareal
129 m²
Etasje
1
Byggeår
2025
Energimerking
A - Oransje
Rom
5
Tomteareal
789 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Vi har gleden av å presentere denne praktiske og flotte boligen med alt på et plan i Mysen.
Stort kjøkken med ekstra kjøkkenøy og hvitevarer i rustfritt stål. Induksjon , samt selvrensende ovn.

Innhold:
Hall, stue/kjøkken, 4 soverom, 2 bad, vaskerom, bod.
Dobbel garasje.
Linnéa er et stort og luftig enetasjes hus med fire soverom som standard. Her er soverommene strategisk plassert i den ene enden av huset, som de to badene. Se det som én sosial og én privat flate, en for voksne og en for barn.
Beliggenhet:
Barnevennlig og populært boområde. Ca 1 km. til sentrum, med skoler, offentlig kommunikasjon og et rikt utvalg av fasiliteter og servicetilbud. Det er jevnlig tog- og bussavganger mot Follo og Oslo (ca. 55 minutter til Oslo S, med nye Follobanen. Flotte turområder.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode392238429
Sist endret22. juni 2025 13:44
Referanse1113250027

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.