Bildegalleri

Fra stue sett mot spisestuen.

Solgt

Koselig leilighet midt i sentrum /​/​ praktisk /​/​ noe oppgradert senere år

Prisantydning1 850 000 kr
Totalpris
1 897 250 kr
Omkostninger
47 250 kr
Felleskost/mnd.
990 kr
Fellesformue
6 554 kr
Kommunale avg.
21 500 kr per år
Eiendomsskatt
2 576 kr per år
Formuesverdi
505 250 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
1
Internt bruksareal
49 m² (BRA-i)
Bruksareal
58 m²
Eksternt bruksareal
9 m² (BRA-e)
Etasje
2
Byggeår
1960
Energimerking
E - Rød
Tomteareal
3 645 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Offentlig vann/kloakk
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Om boligen

Koselig liten leilighet beliggende midt i Moelv sentrum. Leiligheten ligger i 2.etg. Fin planløsning og arealutnyttelse med entre, kjøkken, bad/wc, stue med utgang til balkong mot Storgata og ett soverom. Bygget er fra 1960 men leiligheten ble bygget/renovert i 2003-2004. Leiligheten er godt egnet både for førstegangsetablerende eller en voksen som vil bo sentralt og alternativt som en pendlerbolig.

En kommer ikke mer sentralt i Moelv enn dette midt blant alle sentrumsfasilitetene og ett steinkast fra togstasjonen, med hyppige avganger på aksen Lillehammer / Oslo. Det er ikke heis. Gateparkering. Felleskostnader pr. mnd kr 990,-.

Romslig kjellerbod medfølger leiligheten.

Velkommen til visning i Storgata 103 A !

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode387238279
Sist endret15. mai 2025 08:24
Referanse5240040

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.