Bildegalleri

DNB Eiendom ved Magnus Thorsrud har gleden av å presentere Manveien 14!

Solgt

Attraktiv 3-roms leilighet i 2.etg. beliggende i enden av blindvei | Solrik balkong på 10 kvm | Biloppstillingsplass

Prisantydning2 100 000 kr
Totalpris
2 236 264 kr
Omkostninger
9 972 kr
Fellesgjeld
126 292 kr
Felleskost/mnd.
4 763 kr
Fellesformue
32 762 kr
Formuesverdi
504 213 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
48 m² (BRA-i)
Bruksareal
58 m²
Eksternt bruksareal
10 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
10 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1953
Rom
3
Tomteareal
9 993 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Hage
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Om boligen

Manveien 14 ligger sentralt og attraktivt til i enden av blindvei på Mosserød. Leiligheten ligger i 2. etasje i firemannsbolig, med fritt utsyn over området. Fra eiendommen er det kort og trygg vei til Mosserød barneskole via skolestien, samt kort vei til dagligvareforretningen Coop Extra. Det er mange flotte turområder i nærheten, slik som Mokollen med flott utsikt over byen, og Hjertåsskogen med tur- og skiløyper.
Kort vei til sentrum, og opp til Raveien og videre inn på E-18, noe som forenkler hverdagen til den som pendler i jobben. Eiendommen ligger ca. 2,5 km. nord for togstasjonen og sentrum.

Leiligheten er en perfekt etableringsbolig. Inneholder entré, stue, kjøkken, 2 soverom og bad. Solrik balkong. Den disponerer lagringsplass i kjeller og loft, samt en biloppstillingsplass.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode387089399
Sist endret23. mai 2025 11:39
Referanse605240257

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.