Bildegalleri

Velkommen til Sjøgangen 4 - en meget flott selveierleilighet beliggende høyt og flott til i "Det Hvite Tårnet" på Tjuvholmen.
Attraktiv 3-roms hjørneleilighet i 10. etasje | Heis | Vestvendt balkong med fantastisk utsikt | Felles takterrasse
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 69 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 74 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 5 m² (TBA)
- Etasje
- 10
- Byggeår
- 2010
- Energimerking
- C - Mørkegrønn
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 1 620 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Om boligen
Sjøgangen 4 er en lekker selveierleilighet, høyt og fritt beliggende i 10. etasje i Det Hvite Tårnet på attraktive Tjuvholmen. Dette er det høyeste bygget på Tjuvholmen, og fra leiligheten har man spektakulær utsikt mot sjøen og Oslos vestre bydeler.
Leiligheten oppleves innbydende med en god planløsning. Fra entreén er det adkomst til åpen stue- og kjøkkenløsning, ett soverom og baderom. Stuen har store vinduer fra gulv til tak, samt utgang til vestvendt balkong med spektakulær utsikt og sen kveldssol. Innenfor stuen ligger boligens hovedsoverom som også har fantastisk utsikt, samt et omkledningsrom. I tillegg har leiligheten en kjellerbod på 5 kvm i fellesareal. Det er heis opp til leilighetsplan, og til sameiets takterrasse i 14. etasje, med fantastisk utsikt og sol hele dagen.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Dyve & Partnere
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 379537585 |
|---|---|
| Sist endret | 22. nov. 2024 10:59 |
| Referanse | 159240034 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.
























