Bildegalleri

Velkommen til Olav Kyrres gate 8

Solgt

Attraktiv enebolig i Stavanger sentrum.

Prisantydning6 750 000 kr
Totalpris
6 919 750 kr
Omkostninger
169 750 kr
Kommunale avg.
20 984 kr per år
Formuesverdi
1 620 884 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
166 m² (BRA-i)
Bruksareal
166 m²
Etasje
3
Byggeår
1866
Energimerking
G - Gul
Rom
5
Tomteareal
178 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Sentralt

Om boligen

Velkommen til Olav Kyrres gate 8!
En sjarmerende tomannsbolig beliggende i hjertet av Stavanger. Denne velholdte boligen har en fin standard og byr på mange muligheter, enten du ønsker å bo i hele huset selv eller fortsette å leie ut 2. etasje. Eiendommen har en koselig bakgård som er perfekt for avslapning og sosiale sammenkomster.

Boligen har en praktisk entré som deles med 2. etasje, noe som gjør det enkelt å leie ut en del av huset om ønskelig. Kjøkkenet i 1. etasje er romslig med hvite fronter og rikelig med oppbevaringsplass i skuffer og skap. Kjøkkenet i 2. etasje er også i hvit utførelse. Begge etasjene har lyse stuer som gir en behagelig atmosfære.

2 bad, 3 soverom samt en sovealkove finner du også i huset.

Stavanger sentrum og alle dens fasiliteter like utenfor døren.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode376696646
Sist endret17. nov. 2024 20:14
Referanse2205240306

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.