Bildegalleri

Velkommen til Høybråtenveien 23F!

Solgt
Bjørnheim

Stor, lekker og koselig 3-roms andelsleilighet, med 2 balkonger. Varmtvann inkludert. Trappefri adkomst.

Prisantydning3 750 000 kr
Totalpris
4 072 200 kr
Omkostninger
9 200 kr
Fellesgjeld
313 000 kr
Felleskost/mnd.
6 102 kr
Fellesformue
29 012 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
80 m² (BRA-i)
Bruksareal
92 m²
Eksternt bruksareal
12 m² (BRA-e)
Etasje
1
Byggeår
1976
Tomteareal
14 984 m² (eiet)

Om boligen

Innflyttningsklar gjennomgående 3-roms leilighet i barnevennlige omgivelser på Høybråten. Norema kjøkken fra 2017, stort baderom, 2 romslige soverom og en stor stue med utgang til sydvestvendt balkong.

Beliggenhet

Ligger fint til på Høybråten med gåavstand til flere barnehager, skole, buss, t-bane og tog. I borettslaget er det flere lekeplasser som gjør det perfekt for barnefamilier.

Nøkkelinformasjon

- Norema kjøkken med integrert oppvaskmaskin, komfyr og stekeplate
- Stor stue med store vindusflater
- 2 balkonger, 1 med egen hage og utebod
- Fin entre med store skap til oppbevaring
- Garasjeplass i anlegg m/mulighet for lader
- Varmtvann inkludert
- Kjellerbod på ca. 5kvm
- Gjesteparkering

Annet

I borettslaget er det satt i gang rørfornying av avløpsrør, som et rimeligere alternativ til totalrenovering som mange andre borettslag har satt i gang.
Ta kontakt for spørsmål eller visning!

Omkostninger

3 750 000 kr (Prisantydning)
313 000 kr (Andel av fellesgjeld)
---
4 063 000 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
8 200 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))
500 kr (Tinglysing av pantedokument)
500 kr (Tinglysing av skjøte)

---

9 200 kr (Omkostninger totalt)

---

4 072 200 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

6 385 kr (Eierskiftegebyr)
500 kr (Panterett med urådighet)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode372602767
Sist endret18. okt. 2024 10:59

Rapporter annonse