Bildegalleri

Velkommen til Dampsagveien 11! Dette er en flott 3-roms leilighet i 3.etasje med god intern beliggenhet i borettslaget med gode solforhold
Lillestrøm - Romslig gjennomgående 3-roms fra 2001 med solrik veranda og utsikt utover Nitelva - Garasje - Heis
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 73 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 73 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 12 m² (TBA)
- Etasje
- 3
- Byggeår
- 2001
- Energimerking
- E - Mørkegrønn
- Tomteareal
- 6 713 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 78 m²
Fasiliteter
Om boligen
Velkommen til Dampsagveien 11! Dette er en flott 3-roms leilighet i byggets 3.etasje med god intern beliggenhet i borettslaget. Leiligheten kan skilte med gode solforhold, gjennomgående god standard, stor balkong, fin utsikt mot Nitelva og med nærhet til sentrum! Parkeringsplass i felles garasjekjeller.
Videre er det en kort spasertur til Lillestrøm sentrum med et yrende byliv samt Lillestrøm stasjon med hyppige avganger til Oslo.
Ønsker du en lettstelt leilighet med front beliggenhet mot idylliske omgivelser så kan dette være boligen for deg - Velkommen til en hyggelig visning!
Kvaliteter ved eiendommen:
- Stor solrik veranda
- Beliggende i byggets 3.etasje
- Utsikt mot Nitelva
- Heis i bygget
- Garasjeplass i kjeller
- Stille og rolige omgivelser
- 200 meter til Lillestrøm stasjon
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNærområdet
EIE Bolig- og prosjektmegling
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 365259125 |
|---|---|
| Sist endret | 27. sep. 2024 10:39 |
| Referanse | 127240080 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.





















