Bildegalleri

Velkommen til Ensjøsvingen 4B!
Meget pen 2-roms | Toppleilighet | Delikat baderom fra 2019 | Flott balkong på 7 kvm | Varmtvann inkludert
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 1
- Internt bruksareal
- 48 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 53 m²
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 7 m² (TBA)
- Etasje
- 5
- Byggeår
- 1952
- Energimerking
- D - Rød
- Rom
- 2
- Tomteareal
- 8 129 m²
Fasiliteter
Om boligen
Velkommen til visning i Ensjøsvingen 4 B. En meget pen 2-roms leilighet med god beliggenhet i blokkens 5. etasje. Som toppleilighet har boligen svært gode lysforhold. Store vindusflater med utsikt bidrar til at leiligheten oppleves som lys og luftig. Fra stuen er det utgang til flott sydøstvendt balkong på ca. 7 kvm.
Leiligheten er holdt i lyse tidsmessige farger og gir et godt inntrykk med flislagt baderom fra 2019 og praktisk separat kjøkken fra 2008.
Kort fortalt:
- Toppetasje
- Balkong på 7 kvm
- Pent baderom fra 2019
- Kjøkken fra 2008
- 3 boder
- Kort vei til offentlig transport
- Lave kjøpsomkostninger. Ingen dok. avgift.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
OBOS eiendomsmeglere - Ensjø
Prisstatistikk
Ensjøsvingen 4B
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 9 146 kr under snittet for leiligheter i Helsfyr - Sinsen.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Helsfyr - Sinsen siste året fordelt på pris per m² - totalt 1 660 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 364248042 |
|---|---|
| Sist endret | 24. aug. 2024 11:34 |
| Referanse | 718240054 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.































