Bildegalleri

-Solbergveien 155-

Solgt

Hel 2-tomannsbolig med 930 kvm stor tomt - Benyttes som utleieobjekt - 3 kjøkken - 4 bad - 3 innganger

Prisantydning5 900 000 kr
Totalpris
6 026 700 kr
Omkostninger
126 700 kr
Kommunale avg.
42 760 kr per år
Formuesverdi
1 650 314 kr
Verditakst
5 900 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Tomannsbolig
Eieform
Selveier
Soverom
5
Internt bruksareal
229 m² (BRA-i)
Bruksareal
229 m²
Balkong/Terrasse
32 m² (TBA)
Byggeår
1961
Tomteareal
930 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Solbergveien 155 er en horisontaldelt 2-mannsbolig med kjeller med egen inngang. Boligen er ombygd der stuene er delt opp i mindre rom ( Ikke omsøkt og godkjent) og benyttes i dag som hybelhus.

Boligen har en eldre standard og oppussing/modernisering må påregnes ved eierskifte.

Eiendommen ligger i et landlig område, med spredt boligbebyggelse, på Solberg ved Skedsmokorset i Lillestrøm kommune. Området er sentralt plassert midt mellom Oslo og Oslo Lufthavn

- Husk visningspåmelding-

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode362514909
Sist endret15. aug. 2024 10:19
Referanse77240153

Rapporter annonse