Bildegalleri

Velkommen til Dr. Dedichens vei 100, presentert av Kristian Karlsen og DNB Eiendom!
Lys og luftig 3-roms hjørneleilighet med stor, innglasset balkong og fantastisk panoramautsikt!
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 59 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 73 m²
- Eksternt bruksareal
- 3 m² (BRA-e)
- Innglasset balkong
- 11 m² (BRA-b)
- Etasje
- 10
- Byggeår
- 1970
- Energimerking
- E - Rød
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 74 548 m² (eiet)
Fasiliteter
Om boligen
I tillegg til svært god intern beliggenhet i borettslaget er det samtidig kort gangavstand til både nærbutikk, buss og t-bane. T-banen har 8 avganger i timen store deler av dagen. Fra høsten er det også planlagt et prøveprosjekt med nattåpen t-bane på Linje 2. Østmarka ligger også rett ovenfor borettslaget, med flotte turmuligheter året rundt. Det er også flere skoler og barnehager i nærområdet.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Prisstatistikk
Dr. Dedichens vei 100
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 4 916 kr under snittet for leiligheter i Hellerud.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Hellerud siste året fordelt på pris per m² - totalt 432 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 361693101 |
|---|---|
| Sist endret | 06. des. 2024 12:55 |
| Referanse | 326240029 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























