Bildegalleri

Eiendommen har en nydelig utsikt som må ses og oppleves.

Solgt
Kapp

Sjarmerende plass - enebolig med strandlinje og brygge ved Mjøsa - stor tomt - 4 soverom - dobbelgarasje.

Prisantydning6 500 000 kr
Totalpris
6 705 040 kr
Omkostninger
205 040 kr
Kommunale avg.
19 900 kr per år
Formuesverdi
594 398 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
4
Internt bruksareal
191 m² (BRA-i)
Bruksareal
191 m²
Balkong/Terrasse
46 m² (TBA)
Byggeår
1953
Energimerking
E - Gul
Tomteareal
2 549 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Velkommen til Soplimroa 140.


Denne eneboligen fra 1953 tilbyr en sjelden kombinasjon av sjarm, moderne bekvemmeligheter og en fantastisk beliggenhet. Med sitt store tomteareal, egen strandlinje og brygge, samt oppdaterte interiør, er dette en bolig som virkelig må oppleves. Her får man det beste av to verdener: fred og ro ved Mjøsa, samtidig som man har alle nødvendige fasiliteter innen rekkevidde. Dette er en mulighet til å skape drømmehjemmet i naturskjønne omgivelser.


I første etasje finner man et soverom, et separat toalett og et praktisk vaskerom ligger også i denne etasjen. Kjøkken, stue og spisestue. Stor terrasse.


Loftetasjen er hjem til tre romslige soverom, noe som gir rikelig med plass til hele familien, samt et romslig bad. Kjeller med boder.


Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode358890249
Sist endret11. juli 2024 13:04
Referanse6240237

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.