Bildegalleri

Velkommen til en romslig stue...

Solgt
STAVERN / Auserød

Stilren og nydelig 3-roms andelsleilighet, med sydvest vendt stor stue og solrik balkong. Nylig oppuset bad.

Prisantydning2 050 000 kr
Totalpris
2 519 924 kr
Omkostninger
9 200 kr
Fellesgjeld
460 724 kr
Felleskost/mnd.
6 567 kr
Fellesformue
20 009 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
63 m² (BRA-i)
Bruksareal
63 m²
Etasje
1
Byggeår
1963

Om boligen

Nydelig 3-roms andelsleilighet i 1. etasje fra 1960-tallet. Godt vedlikeholdt bygning. Tørr kjeller. Badet oppuset i 2020. Leiligheten er lys og har stilig farger på veggene. Har god standard, og består av entré, kjøkken, bad, en stor stue og to soverom. Et stort vestvendt vindu i stua med ettermiddagssol skaper et veldig spesiell stemning, og ikke minst om vinteren. For øvrig romslig overbygd balkong med masse sol og en stor terrasse. Pen, godt vedlikeholdt plen. Sameiet disponerer stor asfaltert parkeringsplass hvor det er førstemann til mølla.

Beliggenhet

Leiligheten ligger i kort avstand til skoler, barnehager, offentlig transport på 5 min, butikker, cafeer i sentrum av Stavern, samt en flott turterreng både langs fantastiske kyststier, og ikke minst en skog med lysløype / skiløype rundt Hauganeåsen i steinkast unna. Ellers veldig rolig og barnevennlig strøket.

Annet

Det er forkjøpsrett på boligen. Om du ikke har mulighet til å komme på visning, holder jeg gjerne privatvisning. Ta gjerne kontakt, så finner vi en tid. Jeg har tegnet boligselgerforsikring, og anbefaler også kjøper å tegne boligkjøperforsikring.

NYTT VANN OG AVLØPSANLEGG Minnehallveien VA-anlegg

Larvik kommune holder nå på oppgradere vann- og avløpsanlegget på Auserød boligfelt i Stavern. Samtidig med utbyttingen av vann- og avløpsrør, legger Lede nytt strømnett og Viken Fiber legger fiberkabel. Vei og veilysanlegget blir også oppgradert i forbindelse med gravearbeidene.
Planlagt sluttdato: 01.10.2024

Omkostninger

2 050 000 kr (Prisantydning)
460 724 kr (Andel av fellesgjeld)
---
2 510 724 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
8 200 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))
500 kr (Tinglysing av pantedokument)
500 kr (Tinglysing av skjøte)

---

9 200 kr (Omkostninger totalt)

---

2 519 924 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

6 215 kr (Eierskiftegebyr)
500 kr (Panterett med urådighet)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode355525162
Sist endret14. okt. 2024 08:09

Rapporter annonse