Bildegalleri

Velkommen til Vetlandsveien 115. Presentert av Rikke Høien ved PrivatMegleren.
Stilfull og innbydende 4-roms fra 2018 med romslig balkong - Garasjeplass - Heis - Nærhet til T-bane, senter og buss.
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 82 m² (BRA-i)
- Eksternt bruksareal
- 5 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 12 m² (TBA)
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 2018
- Energimerking
- C - Mørkegrønn
- Rom
- 4
- Tomteareal
- 8 091 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Om boligen
Velkommen til Vetlandsveien 115, en lys, moderne og innbydende 4-roms andelsleilighet fra 2018. Beliggenheten er supersentral og attraktiv, med umiddelbar nærhet til T-bane, spisesteder og kjøpesenter, samt kort vei til skoler, barnehager og turområder. Videre kan eiendommen skilte med velstelte fellesområder, egen garasjeplass og en overbygd, østvendt balkong på ca. 11,6 m².
Stuen og kjøkkenet danner et luftig og åpent allrom, og kjøkkenet har stilfull innredning. Videre er det et helfliset bad/wc/vaskerom, et wc-rom, en pen entré og tre gode soverom. Flere rom har garderobe, og lagringsplass finnes i en disponibel kjellerbod. Borettslaget har IN-ordning. Ved å nedbetale fellesgjelden vil ny felleskostnad være ca. kr 5.370,-.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
PrivatMegleren Première
Prisstatistikk
Vetlandsveien 115
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 2 135 kr under snittet for leiligheter i Østensjø.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Østensjø siste året fordelt på pris per m² - totalt 465 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 349520142 |
|---|---|
| Sist endret | 29. aug. 2024 11:29 |
| Referanse | 183240085 |