Bildegalleri

Velkommen til Atmand Bloms Gate 5 presentert av Egil Svennevig Hovde!

Solgt
Bragernes

Romslig 2-romsleilighet med meget sentral beliggenhet | Garasje | Heis| Balkong |Ingen fellesgjeld|Ingen forkjøpsrett

Prisantydning4 150 000 kr
Totalpris
4 151 240 kr
Omkostninger
1 240 kr
Felleskost/mnd.
4 279 kr
Fellesformue
45 659 kr
Formuesverdi
911 226 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
57 m² (BRA-i)
Bruksareal
62 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
3 m² (TBA)
Etasje
4
Byggeår
2007
Energimerking
D - Mørkegrønn
Rom
2
Tomteareal
5 021 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Heis
Sentralt

Om boligen

Amtmand Bloms Gate 5 er en flott andelsleilighet med meget sentral beliggenhet i Drammen. Her finner du det meste rett rundt hjørnet som restauranter, dagligvarebutikker, kjøpesenter og den flotte Drammenselva. Turmuligheter finner du også rett i bakkant av leiligheten, både korte og lengre turer. Om man trenger å bruke kollektivtransport er Drammen stasjon bare en 13 minutters spasertur fra leiligheten. Herfra kommer man til Oslo S på bare 35 minutter!

Leiligheten, som ligger i 4. etasje, inneholder en åpen stue og kjøkken løsning med plass til spisebord, et bad og et romslig soverom. Med store vinduer er det mye naturlig lysinnslipp. Fra stuen er det utgang til en sjarmerende balkong. Leiligheten disponerer også en bod i kjelleren og egen garasjeplass i felles garasje.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode347918883
Sist endret09. aug. 2024 06:29
Referanse512240086

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.