Bildegalleri

Velkommen til Vegsteinveien 6 som her presenteres av eiendomsmegler Elin Edblad - REDE Eiendomsmegling

Solgt

GLADSTAD - Enebolig over to plan som ble renovert i 2010/​2011 | Tilbygd med bad og vaskerom| Festetomt 646 m²

Prisantydning1 550 000 kr
Totalpris
1 604 814 kr
Omkostninger
54 814 kr
Kommunale avg.
2 970 kr per år
Formuesverdi
210 711 kr
Verditakst
1 550 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Primærrom
65 m²
Bruksareal
85 m²
Etasje
2
Byggeår
1905
Energimerking
E - Oransje
Renovert år
2010
Tomteareal
647 m² (festet)
Festeavgift
9 948 kr

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Velkommen til Vegsteinveien 6 på Vega!

Enebolig sentralt på Gladstad med gangavstand til sentrumsnære fasiliteter og kort vei til rekreasjonsområder. Boligen inneholder entré, stue, kjøkken, vaskerom og bad i hovedetasjen. Fra kjøkkenet er det trapp opp til loftsetasjen. Eneboligen er opprinnelig fra ca. 1905 men ble både renovert og tilbygget i 2010/2011. Tilbygget med bad og vaskerom. Betydelig renovert utvendig med etterisolering, nytt taktekke, ny element pipe, elektrisk installasjon, ny jordkabel, etablert vann og avløpsanlegg fra kommunalt anlegg m.m. Boligen er også modernisert og renovert innvendig. Festet tomt på ca. 646 m² med gode lysforhold som er opparbeidet med plen, busker, trær, gruset foran inngangsparti, samt et uthus med renoveringsbehov.

Velkommen på visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode326775453
Sist endret07. juni 2024 14:04
Referanse29ef2241-f7a6-4ec9-96af-1a67a45ad27c

Rapporter annonse