Bildegalleri

Velkommen til Gerd Pettersens vei 12!

Solgt

Mysen - Bolig med attraktiv og solrik beliggenhet. Kort vei til sentrum.

Prisantydning2 650 000 kr
Totalpris
2 740 792 kr
Omkostninger
90 792 kr
Kommunale avg.
11 130 kr per år
Formuesverdi
688 701 kr
Verditakst
2 650 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Primærrom
154 m²
Bruksareal
196 m²
Byggeår
1946
Tomteareal
908 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Vi har gleden av å presentere denne fine boligen på Mysen.

Innhold:
1. etasje: Entré/gang, trapperom, kjøkken, stue og toalettrom.
2. etasje: 3 soverom, bad og gang. Kott
Kjeller: Kjellerstue, bad/vaskerom, toalettrom, gang. Boder.

Garasje på 36 kvm.

Beliggenhet:
Eiendommen ligger i Vandugområdet, ca. 800 meter fra Mysen indre sentrum. I Mysen sentrum er skoler, offentlig kommunikasjon og et rikt utvalg av fasiliteter
og servicetilbud. Fra Mysen stasjon er det jevnlig tog- og bussavganger mot Follo og Oslo (ca. 55 minutter til Oslo S, med nye Follobanen). I nærheten finner man populære turområder som Helsestien langs Mysenelva og Høytorp fort, og det er heller ikke langt til Trømborgfjella, som utover merkede turstier også byr på flotte bade- og fiskevann.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode321746552
Sist endret10. jan. 2024 09:10
Referanse1108230217

Rapporter annonse