Bildegalleri

Inaktiv

NY 3-ROMS leilighet på Meierihagen (midt i Askim sentrum) selges til gunstig fastpris: Kun 4.890.000 kr! KLAR I NOV.!

Prisantydning4 890 000 kr
Totalpris
4 900 000 kr
Omkostninger
10 000 kr
Fellesgjeld
0 kr
Felleskost/mnd.
2 490 kr
Formuesverdi
1 000 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
2
Primærrom
64 m²
Bruksareal
64 m²
Etasje
3
Byggeår
2023
Energimerking
A - Gul
Rom
3

Beskrivelse

HELT NY OG STOR 3-ROMS leilighet på Meierihagen midt i Askim sentrum selges til gunstig fastpris: Kun 4.890.000 kr. GARASJEPLASS er inkludert! Leiligheten ligger fint til i 3. etasje og har to soverom. Meierihagen er et meget flott prosjekt med en perfekt beliggenhet i Askim sentrum! Leiligheten er innflyttingsklar i november/desember. Kan være behjelpelig med BISTAND PÅ FINANSIERING om ønskelig, både med lån og/eller egenkapital. Kan også la seg ordne med BISTAND PÅ MÅNEDSBUDSJETTET om det er avgjørende for å kunne kjøpe. Jeg selger etter prinsippet om "førstemann til mølla" og til fastpris, dvs. uten budrunder. Ta kontakt for visning og/eller ytterligere informasjon!

Beliggenhet

Meierihagen ligger midt i Askim sentrum og togstasjonen ligger kun ca. 2 minutter unna! Alt du trenger i hverdagen er i umiddelbar nærhet, inkludert idrettshall, treningssenter og svømmehall!

Adkomst

Meierihagen ligger midt i Askim sentrum og togstasjonen ligger kun ca. 2 minutter unna!

Ta kontakt med selger for komplett informasjon