Bildegalleri

Flott utsikt til Oslofjorden
Åros - Nyoppført enebolig beliggende med flott fjordutsikt og gode solforhold - lave omkostninger
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 3
- Primærrom
- 134 m²
- Bruksareal
- 142 m²
- Byggeår
- 2023
- Energimerking
- B - Oransje
- Tomteareal
- 727 m² (eiet)
Fasiliteter
Om boligen
Ny, meget innbydende og smakfull enebolig. Det er stilfulle og praktiske valg, 2 flotte bad, vaskerom og en spektakulær takterrasse og mye mye mer! Boligen har godt med vinduer som gjør at den oppleves som veldig lys. Her kan du flytte rett inn og slippe mye vedlikehold på mange år.
Eiendommen ligger i et godt etablert boligområde som for det meste består av eneboliger. Området har spredt bebyggelse og tomten ligger slik til at du fra boligen har flott sjøutsikt og svært gode solforhold. Naturskjønne omgivelser langs Kyststien med flotte muligheter for bading, sykling, turgåing osv.
Tomten ligger i populært område med trafikk, - og god avstand til naboer. Dobbel garasje
Selger betaler kjøpers boligkjøperforsikring, hvor det også er dekning for doble renter.
Lave omkostninger
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

FREM EIENDOMSMEGLING
Prisstatistikk
Feveien 8 B
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 23 664 kr over snittet for eneboliger i Røyken.
Grafen viser antall eneboliger solgt i Røyken siste året fordelt på pris per m² - totalt 156 eneboliger
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.















































