Bildegalleri

Velkommen til Moarusta 14!

Solgt
Harpefoss

Enebolig på ett plan med fin og sentral beliggenhet på Harpefoss.

Prisantydning2 400 000 kr
Totalpris
2 461 170 kr
Omkostninger
61 170 kr
Kommunale avg.
14 679 kr per år
Formuesverdi
504 548 kr
Verditakst
2 400 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Primærrom
86 m²
Bruksareal
109 m²
Etasje
1
Byggeår
2011
Rom
3
Tomteareal
793 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Eneboligen er oppført i 2011 med normalt god standard og kvalitet for byggeår.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode306545307
Sist endret07. sep. 2023 08:00
Referanse1311230038

Rapporter annonse