Bildegalleri

En svunnen tid

Solgt

Totalt utdatert, men litt romantisk rønne for deg med større drømmer enn forstand. Tomt på 1.558 kvm

Prisantydning1 200 000 kr
Totalpris
1 231 342 kr
Omkostninger
31 342 kr
Kommunale avg.
9 471 kr per år
Formuesverdi
387 047 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
1
Primærrom
42 m²
Bruksareal
67 m²
Etasje
1
Energimerking
G - Rød
Tomteareal
1 558 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Hage
Kjæledyr tillatt
Offentlig vann/kloakk
Rolig
Utsikt
Utvidelsesmuligheter
Turterreng

Om boligen

#Nærmere riving enn renovering
# Bra med lufting i taket siden du kan stå i bunnen av trappa og se skyene fare forbi
# Ugle i pipa
# Antatt tømmerkasse
# Veldig hyggelig gårdsplass med et anneks rett ovenfor huset
# Veldig flott tomt på over 1.500 kvm som ligger landlig og solrikt til i et landbruksmiljø med kort vei til skog og natur
# Her holder det ikke med en kjærlig hånd og romantiske drømmer. Har du ikke kunnskap så ikke gi deg i kast med denne boligen

Heisann, Simen Smith Ringdal fra DNB Eiendom her. Nå har jeg fått æren av å selge Sandefjords antatt billigste hus i 2023. Dette her er rett og slett et hus der forfallet har fått herje fritt over mange år, men har du god kunnskap og oppfinnsomhet så kanskje du ser noe annet enn bare en meget stor tomt. Brannøvelse/riving?

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode304704309
Sist endret13. juli 2023 14:18
Referanse605230143

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.