Bildegalleri

Velkommen til Sagbukta Brygge 9!
Solgt
Sagbukta Brygge/Svelvik
Pen 1/2-part av vertikaldelt 2-mannsbolig beliggende like ved fjorden. Terrasser & hage. Garasjeplass. Rett til båtplass
Prisantydning3 000 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 2
- Primærrom
- 105 m²
- Bruksareal
- 114 m²
- Etasje
- 2
- Byggeår
- 1998
- Energimerking
- D - Mørkegrønn
- Rom
- 4
- Tomteareal
- 344 m² (eiet)
Om boligen
Pen 1/2-part av vertikaldelt 2-mannsbolig beliggende like ved fjorden.
- Vinkelstue med åpen løsning mot kjøkkenet
- Profilert kjøkken med medfølgende hvitevarer
- Flislagt bad med dusjhjørne i 1. etg
- Vannbåren gulvvarme i hele 1. etg
- Østvendt markterrasse på ca. 30 kvm med overbygd del
- Vestvendt markterrasse på ca. 20 kvm med markise
- Parkering i felles garasjerekke og på egen gårdsplass
- Rett til båtplass på felles bryggeanlegg
- Umiddelbar nærhet til fjorden og badestrand
- Rolige og naturskjønne omgivelser i området
- Veldrevet sameie med lave felleskostnader
- Iht. sameiets vedtekter er boligene i Sagbukta Brygge forbeholdt voksne uten beboende barn (under 18 år)
Velkommen til visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Krogsveen Drammen
Verdien av en god megler.
Prisstatistikk
Sagbukta brygge 9
3 409 klikk
på annonsen
28 571 kr
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 1 429 kr under snittet for tomannsboliger i Svelvik.
Grafen viser antall tomannsboliger solgt i Svelvik siste året fordelt på pris per m² - totalt 10 tomannsboliger
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 292961219 |
|---|---|
| Sist endret | 14. juni 2023 07:48 |
| Referanse | KR20.2316 |