Bildegalleri

Velkommen til visning i Strømsveien 20 - 06.03.2023 fra kl 16:30 til 17:30!

Inaktiv

Vålerenga - 1-roms med sentral beliggenhet * IN-ordning * Kjøkken fra 2022 * Ingen forkjøpsrett

Prisantydning1 850 000 kr
Totalpris
2 450 000 kr
Omkostninger
8 059 kr
Fellesgjeld
600 000 kr
Felleskost/mnd.
5 097 kr
Formuesverdi
0 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
0
Primærrom
15 m²
Bruksareal
15 m²
Etasje
1
Byggeår
1931
Energimerking
F - Oransje
Renovert år
2005

Visning

Viktig informasjon til deg som ønsker å komme på visning: Vi minner på at alle våre visninger har påmelding. Registrer deg i god tid før visning, med eventuelt følge via visningspåmelding knappen på våre annonser eller ta direkte kontakt med megler.
Husk å melde deg på visning med ønsket tidspunkt!
Visningspåmelding

Beliggenhet

Beskrivelse

Velkommen til visning!
Lys og pen 1-roms andelsleilighet beliggende sentralt på Vålerenga. 
Store vindusflater og god takhøyde gir en luftig og god romfølelse.  Nytt kjøkken med integrert komfyr og kokeplate. Nymalte overflater.
Den har stue og kjøkken i en åpen løsning, samt flislagt baderom. Varmekabler i gulv i hele leiligheten. Boligen har en sentral og attraktiv beliggenhet med nærhet til offentlig kommunikasjon og servicetilbud. Det er vedtatt husleieøkning på generalforsamlingen 2023. 
Felleskostnader øker med 10% fra 01.07.2023 og i tillegg opprettes egen vedlikeholdspost på kr 300,- pr mnd pr andel. 

Felleskostnad fra 01.07.2023 blir kr 1.688,-.
Totalt husleie pr mnd 5.097,- pr mnd. (inkludert a-konto renter og avdrag)

Kort fortalt:

  • Luftig, attraktiv og sentral beliggenhet
  • Medfølgende kjellerbod
  • Ingen forkjøpsrett
  • Ingen dokumentavgift
  • IN-ordning 
  • Fellesvaskeri i kjeller
  • Busstopp rett utenfor bygården
  • Nærhet til servicetilbud og grøntområder
  • Perfekt for studenter, pendlere og førstegangskjøpere
  • Hyggelig bakgård med sittegrupper og sykkelparkering

Omkostninger

Omkostninger
1 850 000,- (Prisantydning)
600 000,- (Andel av fellesgjeld)
--------------------------------------------------------
2 450 000,- (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
199,50 (Pantattest kjøper)
480,- (Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk)
480,- (Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk)
4 100,- (Boligkjøperforsikring HELP (valgfritt))
2 800,- (Boligkjøperforsikring Pluss (valgfritt tillegg))
--------------------------------------------------------
8 059,50 (Omkostninger totalt)
--------------------------------------------------------
2 458 059,- (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Vi gjør oppmerksom på at ovennevnte totalsum er beregnet ut fra kjøpesum tilsvarende prisantydning. Det tas forbehold om endring i gebyrer. Andel fellesgjeld følger boligen og skal således ikke innbetales ved overtakelse.

Adkomst

Utfyllende informasjon om fellesgjeld og felleskostnader

Annen info 1

Annen info 2

Annen info 3

Annen info 4

Annen info 5

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode291528200
Sist endret04. juli 2023 07:23
Referanse1-23-0078

Rapporter annonse