Bildegalleri

Velkommen til Laukholmveien 4A som her presenteres av eiendomsmegler Kristoffer Bjørnvik - REDE Eiendomsmegling

Solgt

Enebolig med over to plan + loftsetasje | 4 soverom | 3 bad | Carport | Tilleggstomt og egen tomt for sjøhus

Prisantydning4 000 000 kr
Totalpris
4 113 264 kr
Omkostninger
113 264 kr
Kommunale avg.
19 606 kr per år
Formuesverdi
822 820 kr
Verditakst
4 000 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
4
Primærrom
188 m²
Bruksareal
292 m²
Etasje
3
Byggeår
1961
Energimerking
G - Rød
Tomteareal
4 400 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Velkommen til Laukholmveien 4A!

Av mange kvaliteter ønsker vi å fremheve:

- Enebolig med over to plan + loft.
- Boligen er renovert i tidsrommet 2017-2018.
- Totalt har boligen 4 soverom, 3 bad og 2 kjøkken.
- Stille og rolig boligområde med kort vei til lekeplass, turområder, sjø og fjære.
- Tilleggstomt for sjøhus
- Tilleggstomt med tidligere vandrehjem

Velkommen til en hyggelig visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode287036920
Sist endret25. mars 2024 09:30
Referanse3fcd723a-b186-4afc-a5d5-3ae95f95b851

Rapporter annonse