Bildegalleri

Både heis adkomst og trappeoppgang til luftig svalgang som fører til leiligheten i 2. etasje

NANNESTAD Sentrum

Sentralt 3-roms selveierleilighet, med balkong. Elbillader i garasjeplass

Prisantydning3 830 000 kr
Totalpris
4 010 564 kr
Omkostninger
109 510 kr
Fellesgjeld
71 054 kr
Felleskost/mnd.
6 217 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
74 m² (BRA-i)
Bruksareal
81 m²
Etasje
2
Byggeår
2017
Tomteareal
6 987 m² (eiet)

Visning

mandag, 18. mai
17:00 – 18:00
Dersom du ønsker privatvisning er det bare å ta kontakt.
Visningspåmelding

Om boligen

Pusset opp hele leiligheten
malt veggene
lagt ny parkett
Visning etter avtale ta kontakt
Er tilgjengelig 24 timer Bare ta kontakt hvis du lurer på noe TLF 40893417

Smedstuvegen 3 er en tiltalende, moderne og gjennomgående 3-R eierleilighet i 2. etasje. Det er heisadkomst til leilighetens plan samt ned til parkeringskjeller med p-plass og tilhørende sportsbod på ca. 5,4 kvm. Sentral beliggenhet på Nannestad med nærhet til barnehage, barneskole og offentlig kommunikasjon.

Bygget er oppført i 2017 og leiligheten bærer preg av mange gode, funksjonelle løsninger. Leiligheten rommer lys entré med praktisk skyvedørsgarderobe for oppbevaring og tiltalende stue i delvis åpen løsning med kjøkkenet med god plass for flere sittegrupper. Det er videre et pent bad og to lyse soverom. Lysmalte vegger og flott parkett i kombinasjon med gode vindusflater byr på et helhetlig førsteinntrykk, - her kan man enkelt innrede etter egen smak.

Nåværende eier har et strømforbruk som tilsvarer ca. kr 500 til 800 kr i måneden.
Boligen er tilknyttet Telenor som leverandør av kabel-tv og bredbånd. Avgiften er inkludert i felleskostnadene.
Velkommen!
Visning etter avtale.

Beliggenhet

Sentral beliggenhet på Nannestad med nærhet til barnehage, barneskole og offentlig kommunikasjon.

Felleskostnader inkluderer

Felleskostnader inkluderer

Fellesutgiftene er kr 6217 ,- pr. mnd. inkluderer: Forretningsførsel, à konto varme/varmt vann 1293 kr kabel-tv og Internett 694 kr andel fellesutgifter 4230 kr
Garasje gjelden er nedbetalt på 100000kr

Omkostninger

3 830 000 kr (Prisantydning)
71 054 kr (Andel av fellesgjeld)
---
3 901 054 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
545 kr (Tinglysing av pantedokument)
545 kr (Tinglysing av skjøte)
97 520 kr (Dokumentavgift)
10 900 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))

---

109 510 kr (Omkostninger totalt)

---

4 010 564 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

545 kr (Panterett med urådighet)
5 995 kr (Eierskiftegebyr)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode282785835
Sist endret09. mai 2026 16:03

Rapporter annonse