Bildegalleri

Velkommen til Steinshamnvegen 63!

Solgt
Harøya

BUD MOTTATT - Enebolig med 2 soverom på romslig tomt i naturskjønne omgivelser

Prisantydning500 000 kr
Totalpris
529 370 kr
Omkostninger
29 370 kr
Kommunale avg.
10 015 kr per år
Formuesverdi
535 671 kr
Verditakst
500 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Primærrom
103 m²
Bruksareal
105 m²
Etasje
2
Byggeår
1916
Energimerking
G - Oransje
Tomteareal
4 014 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bademulighet
Fiskemulighet
Turterreng

Om boligen

Velkommen til Steinshamnvegen 63 - Enebolig i naturskjønne omgivelser med gode muligheter for fiske- og fritidsaktiviteter. Badeland og Finnøy Havstuer med restaurant og overnatting, kort vei til dagligvarebutikk, barnehage og skole. Harøya har nettopp fått fastlandsforbindelse og har kjøretid fra Ålesund på ca 1 time og 30 min. Selve boligen går over 2 etasjer og inneholder i hovedsak entre, bad/vaskerom, stue, kjøkken og 2 soverom. Kjeller i underetasje (Ikke målbar)

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode271469038
Sist endret13. mai 2023 15:19
ReferanseNO1.22147

Rapporter annonse