Bildegalleri

Det arkitekttegnede huset består av naturlige materialer som krever lite vedlikehold. Arkitekten er Knut Hjeltnes.
Arkitekttegnet, eksepsjonell villa nær sjøen med unike løsninger og høy kvalitet. Rått, industrielt og lunt!
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 5
- Primærrom
- 151 m²
- Bruksareal
- 208 m²
- Byggeår
- 2012
- Energimerking
- B - Lysegrønn
- Tomteareal
- 1 422 m² (eiet)
- Bruttoareal
- 240 m²
- Boligselgerforsikring
- Ja
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Villaen skiller seg ut i mengden! Her har arkitekt Knut Hjeltnes skapt et funksjonelt, flott hjem med naturlige materialer som er tilnærmet vedlikeholdsfrie. Betong, fibersement og store glassflater gir et industrielt preg, samtidig som overflater av massivtre av Osp skaper lunhet. Boligen er et moderne tømmerhus , da det er pustende uten innvendig diffusjonssperre og gir et sunt og behagelig boklima. Eiendommen er omtalt i magasinet Bo Bedre .
Boligen har et stilig bad i hver etasje, fem soverom og ytterligere en stue med kjøkkenløsning. En stor garasje er bygget med tanke på at den kan fungere som vinterhage, og det gjør den virkelig.
Det er 5 min gangavstand til strand og bademuligheter ved Mefjorden og Sandefjordsfjorden. Kyststi og flotte turområder rett utenfor døren. Ikke boplikt!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNærområdet
PrivatMegleren Sandefjord
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 190351050 |
|---|---|
| Sist endret | 06. jan. 2022 09:46 |
| Referanse | 33200089 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.












































