Bildegalleri

EIE Harstad v/megler Vetle Larsen har gleden av å presentere Lille-Fauskevåg 104! Foto: Martynas Milkevicius
Tidligere Fauskevåg skole og barnehage | God tilgjengelighet fra hovedvei | Nydelig sjønær beliggenhet
Nøkkelinfo
- Eieform
- Selveier
- Areal
- 1 057 m²
- Byggeår
- 1950
- Tomteareal
- 5 847 m² (eiet)
Type lokale
Kort om eiendommen
EIE eiendomsmegling Harstad v/megler Vetle Larsen har gleden av å presentere Lille-Fauskevåg 104, tidligere Fauskevåg skole. Eiendommen har nydelig beliggenhet ved havet med strandlinje, og ligger ca 20 km sør for Harstad.
Beliggenheten sørger for enkel tilgjengelighet fra hovedvei og ligger innen kort kjøreavstand fra både Harstad og flyplass på Evenes, som gir smidig transport og tilkomst. Den nye Hålogalandsveien er under bygging i området og vil knytte regionen tettere sammen, med redusert reisetid mellom Lofoten, Vesterålen og Harstad.
Eiendommen er avsatt til "offentlig eller privat tjenesteyting", og ved ny endret bruk vil det sannsynligvis stilles krav til reguleringsendring/bruksendring av eiendommen. Kjøper er selv ansvarlig for å søke nødvendig bruks- og reguleringsendring til kommunal plan- og bygningsmyndighet.
Det er to tomteteiger som medfølger på til sammen 5800 kvm ca. Det gjøres også oppmerksom på at eiendommene innenfor denne eiendommen har veirett over eiendommen.
Ta kontakt for å avtale visning.
Tinglyste heftelser
Følgende heftelser vil følge eiendommen og kopi kan fås av megler. Kjøpers bank får prioritet etter disse heftelsene:
Erklæring/Avtale - Tinglyst dato 24.07.39
Bestemmelse om veg for bnnr. 7 og parsellene som ligger ved
siden av d.ed.
Erklæring/Avtale - Tinglyst dato 19.10.07
Bestemmelse om adkomstrett
Med flere bestemmelser
Bestemmelse om anlegg og vedlikehold av ledninger m.m.
Bestemmelse om trafostasjon/kiosk
Nyttige lenker
Nærområdet
EIE eiendomsmegling Harstad
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


























