Bildegalleri

KOMBINASJONSEIENDOM over 2. etasjer med god beliggenhet på Steinkjer | God parkeringsdekning |

Prisantydning16 000 000 kr
Totalpris
16 000 545 kr
Omkostninger
545 kr

Nøkkelinfo

Eieform
Eier (Selveier)
Areal
2 561 m²
Byggeår
1986
Tomteareal
3 732 m² (eiet)

Type lokale

Andre
Kombinasjonslokaler
Kontor
Lager/Logistikk

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Beskrivelse

Norion Næringsmegling AS er engasjert av eierne ( Selger ) av Jæktskippergata 8 AS ( Selskapet ) for å bistå med salg av Jæktskippergata 8 ( Eiendommen )

Kombinasjonsbygg meg god beliggenhet i etablert næringsområde på Steinkjer. Bygget fremstår som godt vedlikeholdt og inneholder alle kvaliteter som forventes til et slikt kombinasjonsbygg. Det er gangavstand til Steinkjer sentrum med alle nødvendige servicefunksjoner og god offentlig kommunikasjon.

Årlig leie for 2026 er ca. 1.447.481,-. Da med en utleiegrad på ca. 72 %.

Transaksjonen gjennomføres ved salg av 100% av aksjene i Jæktskippergata 8 AS som har hjemmel til og eier eiendommen Jæktskippergata 8 AS i Steinkjer kommune.
Eiendommen er selskapets hovedaktivum.

Ta kontakt med megler for å få tilgang til salgsprospekt og datarom med vedlegg.

Faste løpende utgifter

Kommunale avgifter

Oppgitte avgifter kan være avhengig av bruk.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode450460160
Sist endret10. feb. 2026 13:11
Referanse10250127

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.