Bildegalleri

SJELDEN MULIGHET | Unikt og svært velholdt turistanlegg ved Namsen | Totalt 54 sengeplasser fordelt på 13 bygninger

Prisantydning8 950 000 kr

Nøkkelinfo

Areal
963 m²
Byggeår
2012
Tomteareal
6 427 m²

Type lokale

Hotell/Overnatting
Serveringslokale/Kantine
Andre

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Beskrivelse

Norion Næringsmegling AS er engasjert av Namsentunet AS ( Selger ) for å bistå med salg av Namsenvegen 305( Eiendommen ). Selskapet eier eiendommen Namsenvegen 305 i Grong kommune( Eiendommen ). Eiendommen står på festet tomt.

Namsentunet er et unikt overnattingssted ved E6 og ligger helt inntil den berømte lakseelva Namsen. Bygningsmassen er svært velholdt og har en god tilstand, dagens eier har iløpet av de siste 10 år gjort store investeringer på eiendommen. I tillegg til lakseturisme er eiendom svært godt egnet for bryllup, selskaper, firmaarrangementer og konferanser.

Les mer om eiendommen på hjemmesiden: https://namsentunet.no/

Namsentunet består av totalt 13 bygninger oppført i tradisjonell norsk byggestil i form av laftede bygninger med torvtak og utstrakt bruk av skifer. Det er totalt 22 rom på anlegget og 54 sengeplasser. Anlegget har alle nødvendige fasiliteter og hovedbygningen/restauranten har kapasitet på opptil 60 personer.

Interessenter inviteres til å gi bud på Eiendommen, blant annet basert på informasjon inntatt i salgsprospektet som oversendes ved henvedelse til megler.

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode446825253
Sist endret18. jan. 2026 19:42
Referanse10250042

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.