Bildegalleri

Lagerseksjoner på Frekhaug til salgs!

Prisantydning1 390 000 kr

Nøkkelinfo

Areal
72 - 150 m²
Tomteareal
3 900 m²
Overtakelse
2026

Type lokale

Lager/Logistikk
Garasje/Parkering

Fasiliteter

Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kjøreport

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Salget  av lagerseksjoner på trinn 3 er i gang!

Nå kan du igjen sikre deg en lagerseksjon på 72 m2 på Frekhaug.

Vi har tidligere levert 27 seksjoner av denne størrelsen på Frekhaug og har nå åpnet siste byggetrinn for salg.
Det er mulig å kjøpe større arealer ved å slå sammen flere seksjoner. Hver seksjon er selveid og det opprettes et eget sameie for hvert bygg. Lagerseksjonene har et fleksibelt bruksområde og er ideelle for opplag av båt, campingvogn, bobil, som hobbyverksted eller lagerplass.

Hjørneseksjonene har egenskaper som gjør at man kan innrede til kontor/arbeidsplass - disse kan også selges som aksjeselskap med fradrag for MVA. Ta kontakt for mer info!

Om du ikke kan vente til bygget er ferdig, så har vi ledige seksjon på 144 m2 i byggetrinn 2.


Fellesnevneren blant kjøperene våre er ofte interessen for bil, båt, motor og caravan.
Erfaringsmessig blir det et sosialt og trivelig miljø seksjonseierne i mellom.

Gjør hverdagen enklere, kjøp et lager.
Frigjør plass, samtidig som du investerer i noe varig.

Ta kontakt for mer informasjon, eller kjøp direkte fra vår lagervelger! 

Lagerseksjonene leveres med

  • Opplegg for vann, avløp/toalett og fiber.
  • Oppvarming - Veggmontert vifteovn.
  • Belysning
  • Elektriske leddheiseporter (b x h = 4m x 4,3m) med vinduer og fjernkontroll.
  • Underfordelingsskap for strøm i hver seksjon med god kapasitet.
  • Hvert bygg er sikret med betongbrystning ca 100 cm opp på yttervegg.

Konsept

  • Selveide lagerseksjoner organisert i et sameie. Sameiet drifter hvert enkelt bygg – du kjøper kun selve seksjonen.
  • Ideelle for opplag av båt/campingvogn/bobil, hobbyverksted, lagerplass. Seksjonene har også god plass til utstyr og verktøy.
  • Standardstørrelser på 72 og 144 kvm (mulig å slå sammen 2 stk 72 kvm til en 144 kvm – eller øke fra 144 til 216, 288, 360 osv. 72 kvm er minste nedre størrelse).
  • 6 meter fri høyde under tak.
  • Isolerte.
  • Fleksible på størrelse og type bruk.


Andre fordeler

  • Avskrivning med skattefradrag, bedriftskunder: Lagerseksjonen din vil som bruksgjenstand og eiendel avskrives over tid. 
  • MVA-fradrag: For MVA-pliktige virksomheter kan det inngås en avtale om overdragelse av justeringsrett.
  • Hobbyverksted: Lagerseksjoner er ypperlig som hobbyverksted for privatpersoner.

Hvorfor leie når du kan eie selv?

Gå inn på vår hjemmeside www.lagerseksjoner.no eller ta kontakt for mer informasjon!

Om Lagerseksjoner AS

Lagerseksjoner AS er Norges største leverandør av lagerseksjoner. Fra etableringen i 2017 har vi nå solgt over 1000 lagerseksjoner til fornøyde kjøpere på 25 ulike steder i Norge, fra Brønnøysund i nord, til Lillesand i sør!

Nå utvider vi vår satsning med å tilby enda flere lagerseksjoner på Frekhaug!.
Våre lagerseksjoner har høy kvalitet og skårer høyt på våre kundeundersøkeler. Se også referanser på vår hjemmeside www.lagerseksjoner.no.

Beliggenhet

Mjåtveit Næringspark - Kun 7 min fra Knarvik, 18 min fra Åsane og 30 min fra Alver.
Adressen er Rosslandsvegen 374 A, 5918 Frekhaug

 

Standard

  • Lagerseksjonene er isolerte og prosjektert iht. gjeldende forskrifter (TEK 17), godkjent til bruk som lager og garasje. Innvendig fri høyde til takplater er ca. 6 m. Underliggende dragere ligger i aksene.Betonggulvet har radonsperre, er isolert, stålglattet og støvbundet.
  • Brystning av isolerte betongelementer ca. 1 m over gulv. Taket er konstruert med selvbærende takplater i stål, med hvit underside. Ytter- og innervegger i isolerte sandwichelementer.
  • Bygget er dimensjonert for normal brannbelastning (50 - 400 MJ/m2) og for temperatursone 5 - 15 C .
  • Hver lagerseksjon leveres med høykvalitets elektrisk ledd-heiseport (b x h = 4 × 4,3 m) med vinduer og fjernkontroll.
  • Det leveres røropplegg til toalett og vann til hver seksjon. Eventuell vanntilkobling og intern vannmåler for seksjonen er tilvalg.
  • Det leveres underfordelingsskap for strøm og trekkerør til fiber i hver seksjon samt grunnbelysning, stikk ved port og underfordelingsskap. Det leveres 3kW elektrisk vifteovn med termostatstyring plassert over dør og enkel blansert ventilasjon, dimensjonert for lager. Uten tilført varme kan det oppstå kondens på innvendige overflater ved visse temperaturforhold.
    Egne strømmålere for seksjonen er plassert i teknisk rom.
  • Det leveres adresserbart brannvarslingsanlegg med direkte varsling til vaktselskap eller brannvesen.
  • Seksjonen(e) er ikke beregnet for varig opphold eller permanente arbeidsplasser uten ytterligere tiltak.

Innhold

Mål: 

  • BTA 72 kvm: ca 12 x 6 m 
  • BTA 144 kvm: ca 12 x 12 m 
  • Det er mulig å slå sammen flere seksjoner

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode405793975
Sist endret29. okt. 2025 02:50
ReferanseFrekhaug BT 3

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.